SERWIS NA TEMAT PRASY    -  PRASA DLA MŁODZIEŻY -  WSZYSTKO O PRASIE DLA MŁODZIEŻY

Prasa dla młodzieży

Znajdziesz tutaj informacje dotyczące prasy dla młodzieży

strona: 1


Prasa » Prasa dla młodzieży

strona z prasą dla młodzieży numer
1

Prasa dla młodzieży

MIŁUJCIE SIĘ

Dwumiesięcznik dla wszystkich (nie tylko młodych), którzy pragną zdobyć prawdziwą miłość na dobre i na złe, dla tych, którzy pragną nie tylko własnego szczęścia i przyjemności, ale także i szczęścia dla innych. Gorąco polecamy !!


Prasa dla młodzieży

POPCORN

Muzyczny serwis informacyjny pełen informacji o aktualnych trendach muzycznych, odkrywający całą prawdę o życiu gwiazd a także pełen odpowiedzi na pytania nurtujące młodzież. Witryna umożliwia zakup wydań archiwalnych oraz specjalnych


Prasa dla młodzieży

COGITO

Cogito - szkoła, matura, studia, życie.

Prasa dla młodzieży

BRAVO

Co dwa wygodnie pojawia się na rynku magazyn, który stara się zaspokoić potrzeby młodzieży. Jednak ze względu na zbyt "dorosłe" traktowanie młodzieży (sex, randki, związki itp) wielu osobom przyniosło wiele złego. Nie polecamy.


Prasa dla młodzieży

ŚMIGŁO

Gazeta młodych wydawana przez Stowarzyszenie "U Siemachy" - organizację pożytku publicznego. Dociera do ok. 3 tys. osób w Krakowie i Małopolsce. Porusza tematy związane z dorastaniem.


Prasa dla młodzieży

13

Miesięcznik przeznaczony dla młodszych nastolatek wydawany przez Egmont Polska. Na zawartość każdego numeru składają się teksty o problemach nastolatek, moda i uroda, plotki o gwiazdach, humor, aktualności ze świta kultury. Jednak ze względu na kilka stron w których zaleca się odważne kontakty z chłopcami nie polecamy tego czasopisma.


Prasa dla młodzieży

DROGA

tygodnik młodzieży katolickiej
Prasa dla młodzieży

MŁODY TECHNIK

miesięcznik dla młodzieży interesującej się techniką, modelarstwem i majsterkowaniem. Prezentacja bieżącego numeru pisma oraz numerów archiwalnych, informacje o organizowanych konkursach, warunki prenumeraty


Spis prasy dla młodzieży

COGITO BRAVO POPCORN ŚMIGŁO 13 DROGA MŁODY TECHNIK

Serwis z prasą tematyczną, codzienną i regionalną.
Copyright 2007 - 2024 by Fotograf Tomasz Pietraszek